Nowy sposób logowania do FIFF i do Solar.Web

Nowy sposób logowania do FIFF i do Solar.Web

Począwszy od 20.11.2019 udostępniamy Państwu nowy system logowania. Teraz mogą się Państwo logować zarówno do Forum, jak i na Solar.Web, przy pomocy jednego loginu (adresu e-mail) i hasła.

Nowy sposób logowania umożliwia również jednorazową rejestrację do obu serwisów. W razie potrzeby dostępna jest opcja przypominania hasła.

UWAGA! Jeżeli do tej pory korzystali Państwo do logowania z różnych adresów e-mail, aby powiązanie kont było możliwe, adres e-mail na Forum musi zostać zmieniony. Prosimy o powiadomienie nas o tym fakcie korzystając z formularza na dole strony, a do czasu połączenia kont prosimy logować się do Forum starą metodą.

Jeśli dotychczas mieli Państwo ten sam adres e-mail dla obu serwisów: wystarczy zalogować się na FIFF korzystając z loginu i hasła do platformy Solar.Web.

Stary system logowania będzie aktywny do końca 2019 roku. Po tym terminie możliwe będzie logowanie wyłącznie za pomocą adresu e-mail.


Mam różne adresy e-mail na FIFF i na SolarWeb

Jeśli chcą Państwo, aby konta te zostały połączone, prosimy o podanie obu adresów e-mail:

Proszę powyżej podać adres e-mail, który używają Państwo do logowania na platformie Solar.Web
Proszę powyżej podać adres e-mail, który używają Państwo do logowania na platformie Forum-Fronius (znanej również jako FIFF).
Proszę o połączenie kont.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: